Hakkımızda
YILDIZ DİL KURSU OLARAK;
 
 1. İngilizcenin yıllardır ülkemizde neden öğretilemediğini biliyoruz.
 2. Yenilikçi bir yaklaşımla güvenli bir ortamda, İngilizceyi sınıfta değil çeşitli etkinliklerle yaşayarak, uygulayarak öğreteceğiz.
 3. Dünyada ve ülkemizde binlerce özel okul, çocukları yüksek kaliteli, uluslararası alanda tanınmış standartlara göre hazırlanmış sınavlara hazırlamaktadır. Biz de çocuklarımızı “Diller için Ortak Avrupa Referansı”na (CEFR) uygun CAMBRIDGE YOUNG LEARNERS sınavlarına hazırlayacağız.
 4. Öğretmenlerimizin tamamını seçkin üniversitelerin (Bilkent, ODTÜ, Hacettepe vb.) mezunlarından ve motivasyonu yüksek arkadaşlardan seçtik.
 5. Kullanacağımız kaynaklar hocalarımız tarafından değerlendirilerek seçilmiş, tamamı “OXFORD UNIVERSITY PRESS” yayınları olup kurumumuz tarafından sağlanacaktır.
 6. Derslerimiz tamamen İngilizce olarak uygulamalı, eğlenceli, dildeki 4 ana beceriyi (Okuma, yazma, dinleme ve konuşma) geliştirmeye yönelik ve en önemlisi çocuklarımıza İngilizceyi sevdirici yönde işlenecektir.
 7. Ana dili İngilizce olan hocalarımız eşliğinde “Konuşma Kulübümüz” den Pazartesi günleri bütün öğrencilerimiz ücretsiz yararlanabilecektir.  
 8. Sınıflandırmalar hocalarımızın yapacağı seviye tespit sınavını müteakip öğrencilerimizin yaşları göz önüne alınarak yapılacaktır.
 9. Pazartesi tam gün olmak üzere haftanın her günü çocuklarımız kendi evleri gibi gelip ödevleri konusunda yardım alabileceklerdir.
 10. Sadece iki sınıfımız ve sınırlı kontenjanımız vardır.
 11. Açılışa özel Ankara’da eşine rastlanmayan fiyatlar sunuyoruz. Mensubu olmakla her zaman gurur duyduğum TSK personel ve ailelerine ilave indirim yapılacaktır.
 12. Bizimle görüşmeden kurs kaydı yaptırmayın...